Clean Room – Pomieszczenia Czyste

Serwis pomieszczeń czystych

Profesjonalny serwis pomieszczeń czystych

Pomieszczenia czyste, nazywane w branży clean room, to środowiska w pełni kontrolowane, pozbawione zanieczyszczeń oraz sterylne. Panują w nich określone warunki (ciśnienie, temperatura, jasność, poziom wilgoci), pozwalające na bezpieczne przeprowadzanie konkretnych działań i procesów. Pomieszczenia czyste znajdują zastosowanie w wielu branżach, budynkach przemysłowych, obiektach usługowych i komercyjnych, w tym także w klinikach, gabinetach medycznych, przedsiębiorstwach farmaceutycznych, laboratoriach.

W naszej firmie od lat wykonujemy projekty pomieszczeń czystych i jednocześnie zajmujemy się ich serwisowaniem. Usługa ta dotyczy zarówno elementów konstrukcyjnych składających się na pomieszczenie (modułowych ścian, przeszkleń, podłóg, sufitów, stolarki, elementów wyposażenia) jak również systemów i instalacji obsługujących dane pomieszczenie. Regularnie przeprowadzany serwis pomieszczeń czystych pozwala zachować optymalne warunki przez cały czas ich użytkowania. Serwisowanie przeprowadzamy w sposób dopasowany do potrzeb konkretnego miejsca, biorąc pod uwagę jego wymagania techniczne, normatywne i regulacyjne. Stosujemy

Serwis pomieszczeń czystych w naszej ofercie

Zachowanie najlepszych warunków w pomieszczeniach czystych wymaga skorzystania z pomocy profesjonalisty. Nasza firma zajmuje się tym zadaniem od wielu lat, gwarantując Klientom stworzenie warunków całkowicie bezpiecznych i czystych, wolnych od zanieczyszczeń (wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pleśni, pyłki, kurze, opary chemiczne) oraz utrzymujących sterylne warunki przez długi okres czasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z pracownikami – każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnej analizy Państwa sytuacji i potrzeb, na podstawie których proponujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do konkretnych pomieszczeń i branż przemysłu.

Zadzwoń po więcej informacji