Clean Room – Pomieszczenia Czyste

Systemy filtracji powietrza clean room

Pomieszczenia clean room zapewniają najbardziej sterylne warunki, niezwykle ważne w wielu branżach i zakładach pracy. W clean room stosuje się specjalne rozwiązania z zakresu klimatyzacji i filtracji powietrza, regulacji temperatury, poziomu ciśnienia i wilgoci. Na bieżąco usuwa się wszelkie zanieczyszczenia stałe i chemiczne obecne w powietrzu. Filtracja powietrza jest podstawowym sposobem by zapewnić właściwe warunki wewnątrz pomieszczeń clean room. By podnieść jej wydajność stosuje się specjalne filtry HEPA umieszczanie w modułach sufitu. Ważny jest także system sterowania, który zapewni stały przepływ i ciągła wymianę powietrza wewnątrz clean room.

Filtracja powietrza jest niezwykle ważna w przypadku takich miejsc jak szpitale, gabinety zabiegowe, firmy farmaceutyczne, laboratoria, a także w branży spożywczej, mikroelektronicznej. Dla każdej z nich jesteśmy w stanie zaprojektować w pełni dopasowany system filtracji powietrza. Stosujemy w tym celu najbardziej zaawansowane jednostki filtracyjne, nawiewniki, filtrowentylatory, systemy wyciągów oraz oczyszczacze powietrza. Od wielu lat z powodzeniem wykonujemy systemy filtracji powietrza clean room dla przedsiębiorców z całej Polski.

Systemy filtracji powietrza clean room w naszej ofercie

Jesteśmy profesjonalistami w tematyce clean room, która nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy. Dobrze wiemy jak wykonać pomieszczenie zgodne ze standardami jakości, które będzie tworzyć bezpieczne warunki do swobodnej pracy. Nasze systemy filtracji powietrza clean room są wydajne i żywotne oraz całkowicie bezpieczne. Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami oraz szczegółami oferty. Jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi grupami kontrahentów pragnących wykorzystywać w pomieszczeniach czystych najlepszej jakości systemy filtracji. Zapoznaj się także z naszą ofertą walidacji pomieszczeń czystych!

Zadzwoń po więcej informacji