Clean Room – Pomieszczenia Czyste

Projektowanie pomieszczeń czystych

Clean room – projektowanie pomieszczeń czystych

W naszej firmie od lat zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem oraz kompleksowym wyposażaniem pomieszczeń czystych. Gwarantujemy, że stworzone przez nas clean roomy będą bezpieczne w czasie użytkowania, a obsługujące je systemy i urządzenia precyzyjnie dobrane. Wykorzystujemy najlepsze rozwiązania technologiczne, bazujemy na wiedzy naszych ekspertów (projektantów, inżynierów i montażystów) co pozwala na ma na sprawne zrealizowanie każdego zlecenia.

Budowa clean room stanowi podstawę naszej oferty i jest skierowana do szerokiego grona odbiorców – inwestorów, przedsiębiorców, biznesmenów, zarządców obiektów medycznych, farmaceutycznych, przemysłowych. Projektowanie clean room jest zawsze podporządkowane wymogom konkretnego miejsca, związanym z jego profilem i sposobem wykorzystania. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach naszych pracowników, jesteśmy w stanie opracować koncepcję każdego pomieszczenia, wraz z obsługującymi go systemami i układami.

Profesjonalne projektowanie clean room

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – rozpoczyna się od analizy Państwa potrzeb oraz wymogów związanych z konkretnym miejscem. Zakres stosowanych rozwiązań dobieramy względem konkretnego projektu. Zawsze przedstawiamy naszym Klientom projekt pomieszczeń clean room, który poddajemy konsultacji. Gwarantujemy przy tym atrakcyjne stawki oraz natychmiastową dostępność naszej ekipy projektowo-montażowej. Jesteśmy też otwarci na współpracę długoterminową obejmującą projektowanie clean room, walidację i kwalifikację pomieszczeń czystych, wykonywanie i kalibrację instalacji.

Zadzwoń po więcej informacji