Clean Room – Pomieszczenia Czyste

Instalacje gazów Technicznych

Instalacje gazów technicznych - projektowanie i wykonawstwo

Instalacje gazów technicznych wykonujemy od wielu lat. Specjalizujemy się w instalacjach dedykowanych dla przemysłu, firm z branży medycznej, farmaceutycznej i licznych innych. Jesteśmy gotowi wykonać instalacje tlenowe, dwutlenku węgla, acetylenowe, sprężonego powietrza, amoniaku, mieszanek spawalniczych.

Od podstaw wykonujemy projekty nowych instalacji oraz podejmujemy się modernizacji istniejących już układów. Wykorzystujemy w tym celu najbardziej wytrzymałe komponenty miedziane, aluminiowe, a także stal węglową i inne materiały nierdzewne. W czasie montażu korzystamy z doświadczenia naszych fachowców – monterów, lutowaczy i spawaczy – gwarantując dokładne i precyzyjne wykończenie instalacji gazów technicznych. Nasze realizacji będą pracować przez długi czas w sposób bezawaryjny oraz wydajny.

Wykonane przez nas instalacje są całkowicie bezpieczne, niezależnie czy znajdą się w nich gazy osłonowe czy palne. Mogą zasilać tak wymagające pomieszczenia jak laboratoria lub sale zabiegowe. Jesteśmy gotowi podjąć się najbardziej wymagających zleceń, w których liczy się precyzja, doświadczenie oraz fachowa wiedza.

Profesjonalne instalacje gazów technicznych - w naszej ofercie

Współpraca z odbiorcami rozpoczyna się od przyjęcia zlecenia oraz jego dokładnej analizy. Nasi konsultanci ustalą wszelkie szczegóły i detale związane z instalacją gazów technicznych i na tej podstawie dobiorą najlepsze rozwiązania. Wszystkim Klientom przygotowujemy wstępną wycenę, na podstawie której mogą podjąć decyzję o współpracy. Realizacja usługi odbywa się na podstawie projektu instalacji, który szczegółowo konsultujemy z zamawiającymi. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą oraz składania zamówień – chętnie przeanalizujemy Państwa zlecenie oraz dobierzemy najlepsze rozwiązania instalacyjne. Zapoznaj się także z nasza ofertą systemów filtracji powietrza clean room!

Zadzwoń po więcej informacji